• 8 Грудня, 2021

Суд закрив замовну справу проти Юлії Тимошенко (оновлено)

Суддя Київського районного суду Харкова Костянтин Садовський закрив замовну кримінальну справу по ЄЕСУ за відсутністю складу злочину.

Про це він оголосив під час судового засідання.

Таким чином суддя задовольнив клопотання прокуратури про закриття справи.

Крім того, суд зняв арешт з майна Юлії Тимошенко.

“Прокуратура відмовилася від обвинувачення Юлії Тимошенко по так званій справі ЄЕСУ за відсутності в її діях складу злочину. Це та позиція, яку захист озвучував протягом останніх 2 років”, – сказав захисник Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк.

За словами захисника, у суду не було іншого виходу як закрити кримінальну справу після того, як прокуратура відмовилась від обвинувачення.

Олександр Плахотнюк також зазначив, що суд наголошував на тому, що ця справа вже розглядалася судовими інстанціями і ще у 2005 році Верховним Судом було встановлено, що в діях Юлії Тимошенко відсутній будь-який склад злочину.

“Сьогодні нарешті суд підтвердив законність і обґрунтованість вимог захисту. Кримінальна справа закрита за відсутності склад злочину”, – сказав він.

Крім того, Плахотнюк повідомив, що за процедурою передбачено, що винні у фальсифікації кримінальної справи мають понести покарання.

“Кожна незаконна дія, не тільки у цій кримінальній справі, кожна особа, що вчиняла незаконні дії, має понести покарання, яке заслуговує”, – підкреслив захисник.

Попередня

Заява

Наступна

Юлія Тимошенко відвідала наметове містечко під Печерським судом