• 21 Вересня, 2021

Тернополянину, постраждалому на Майдані потрібна допомога

Бойцун Василь Васильович 5 квітня 1993 року народження.

Після спроби кривавого розгону Майдану 18 лютого молода дружина знайшла свого чоловіка аж в одному з районів Херсонської області 23 лютого. Сьогодні хлопець з переломами ноги, численними забоями, ножовими пораненнями та відкритою черепно-мозковою травмою в лікарні.

Те що її чоловік вижив, Оксана називає «чудом Божим». Вдома батька з нетерпінням чекає восьмимісячний син. Син Василько – найрідніша людина Василя Бойцуна, який є круглою сиротою, адже мати хлопця померла, а батько був позбавлений батьківських прав.

Боротьба тернополянина за життя, його сила волі дійсно вражають, а героїзм в діях не піддається сумнівам.

До подій на Майдані Василь працював неофіційно, тому, окрім мізерної пенсії (як круглий сирота), не має жодних матеріальних надходжень. Дружина у декретній відпустці, тому молода сімя потребує матеріальної допомоги всіх небайдужих.

До слова, зараз Василеві ще необхідне належне лікування та реабілітація. Особливо хлопець та його сімя занепокоєні втратою слуху Василя на одне вухо.

Для допомоги та перерахунку коштів надаємо номер особистої карточки Бойцун Василя Васильовича: Приватбанк 6762468202487009

Попередня

Арсенія Яценюка обрано прем’єр-міністром України

Наступна

Програма діяльності Кабінету Міністрів України