• 2 Липня, 2022

Конференція одноголосно підтримала Василя Деревляного на посаді голови Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина»

Завданням першого етапу XIV конференції Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» було: обрати делегатів на XІІ з’їзд Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та обговорити суспільно-політичну ситуацію в Україні.

Хоча в порядку денному даного заходу не стояло питання про обрання голови, адже дане питання має підніматися на плановій звітно-виборній партійній конференції, що має відбутися 2015 року, все ж діючий голова ТОО ВО «Батьківщина» Василь Деревляний підняв це питання.  Варто зазначити, що всупереч пліткам та відвертій неправді, яка шириться у місцевих ЗМІ, конференція одноголосно підтримала Василя Деревляного на посаді голови Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина».

Під час свого виступу Василь Деревляний подякував за довіру та підтримку партійцям та передав їм вітання від лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

«Юлія Тимошенко під час зустрічі з головами обласних партійних організацій передала слова вдячності всім членам партії за підтримку, а також віру та молитви за неї і Україну», – розповів В. Деревляний.

Попередня

«Батьківщина» Тернопільщини нагородила своїх партійців, що приймали активну участь в революційній боротьбі

Наступна

Українська армія готова гідно і професійно боронити українську землю, – Турчинов