• 26 Жовтня, 2021

Тернопільська міліція розслідує кримінальну справу за фактами правопорушень головою Тернопільської МВК

Народному депутатові України Василеві Деревляному надійшла відповідь від в.о. прокурора Тернопільської області щодо розгляду його депутатського звернення з приводу численних зловживань та порушень норм чинного законодавства України головою Тернопільської міської виборчої комісії Чорнозубом І.І.

Нагадаємо, ще 20 вересня 2013 року у Верховній Раді України був проголошений депутатський запит Василя Деревляного щодо невиконання Тернопільською міською виборчою комісією судових рішень, згідно яких визнані протиправними дії комісії з проведення повторного підрахунку голосів виборців в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 29 з виборів депутатів Тернопільської міської ради 31 жовтня 2010 року та визнано протиправною постанову комісії про визнання Віталія Смакоуза обраним у цьому окрузі депутатом міської ради.
Згодом, у проміжній відповіді Генпрокуратури України йшлося про те, що розслідувати протиправні дії Тернопільської виборчої комісії буде Тернопільське міське управління міліції.
І лише тепер, 23 березня цього року представник прокуратури області повідомив про відкриття кримінального провадження та розслідування даної кримінальної справи.
Деталі у відповіді на депутатське звернення Деревляного В.Т.:

відповідь на звернення

Попередня

Звернення в.о. Президента України, Голови Верховної Ради Олександра Турчинова

Наступна

Олександр Турчинов та Штефан Фюле обговорили питання створення безвізового режиму з ЄС