• 20 Вересня, 2021

Юлія Тимошенко відмовляється від реклами та закликає інших кандидатів зробити так само

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко має намір відмовитися від класичної практики використання реклами під час виборчої кампанії.
Про це вона заявила на своїй прес-конференції, де було оголошено про її намір балотуватися на посаду президента.
За словами Юлії Тимошенко, витрачання величезних коштів на бордову рекламу та дорогі телевізійні ролики є аморальним в умовах, коли стільки людей поклали свої життя на Майдані, на кордонах України стоять російські танки, а країна перебуває практично у преддефолтному стані.
Тому вона закликала всіх кандидатів відмовитися від витрачання грошей на рекламу.
«Я скажу від себе: я відмовляюся від цієї безтолкової реклами і буду працювати у відкритому режимі з вами, з суспільством, громадянами, доводячи свою позицію, вірність своїх планів», – наголосила Юлія Тимошенко.
«Прийшов час цю зомбуючу, нечесну рекламу замінити на прозорі, чесні, відкриті дебати, які будуть проведені по стандартах європейських країн або так, як вони проводяться у Сполучених Штатах. Ви знаєте, хочеться, щоб після всіх наших славних подій, після звільнення України від авторитаризму люди нарешті побачили живих політиків, а не їх сурогатні образи, добре відфотошоплені, добре підготовлені піар-службами», – зазначила Юлія Тимошенко.
«Якщо є зайві гроші, то було б абсолютно правильно спрямувати це на рахунок Міністерства оборони і краще купити пару БТР або танків і захистити країну цими грошима, ніж використати це для обману людей через добре зроблену рекламну продукцію», – підкреслила лідер партії «Батьківщина».

Попередня

Юлія Тимошенко: Я йду в президенти

Наступна

Олександр Турчинов: Парламент зупинив країну за крок до повного банкрутства