• 16 Жовтня, 2021

WSJ: Юлія Тимошенко закликає Захід надати більше допомоги Україні

В інтерв‘ю з впливовим американським виданням The Wall Street Journal колишній Прем‘єр-міністр України  Юлія Тимошенко попереджає про референдум щодо статусу Криму під дулами автоматів Калашнікова та закликає Захід до більш рішучих дій проти Росії через її вторгнення на територію Криму.

Під час розмови з кореспондентом The WSJ, яка відбулася у невеличкій перерві між її зустрічами із західними лідерами в рамках Конгресу Європейської народної  партії у Дубліні, вона наголосила, що незаконний референдум щодо статусу Криму перетворить Україну на гарячу точку, яка може проіснувати довгий час, тому що українці будуть боротися за збереження цього Чорноморського півострова. Вона також заявила про можливі глибинні наслідки, у випадку якщо не будуть дотримані гарантії щодо захисту суверенітету України згідно з Будапештським Меморандумом 1994 року.

«Зараз ми говоримо не тільки про стабільність в Україні та за її межами, – сказала Юлія Тимошенко. – Прецедент порожніх гарантій означатиме, що такий механізм втратить свою надійність і не буде нічого значити за будь-яких інших обставин».

У статті також наголошується, що під час зустрічі з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель Юлія Тимошенко закликала її запровадити економічні санкції проти Росії за вторгнення до Криму.

«Я поділилися декількома конкретними пропозиція, які стосуються фінансового, банківського та інших секторів економіки», – сказала Юлія Тимошенко.

Під час інтерв‘ю колишній прем‘єр-міністр закликала свою країну до єдності.

«Я вважаю, що ключовим зараз є єдність. Це стосується як держави,  так і суспільства», – сказала вона

Крім того, у статті The WSJ наголошується, що для західних лідерів, які боролися за звільнення Юлії Тимошенко з в‘язниці, вона є  мученицею за свободу власної країни та українською іконою.

Так, у «четвер вона виступила з промовою перед більш ніж 2000-ми делегатів з провідних право-центристських партій Європи, які вітали її, як героїню», – йдеться у статті.

http://batkivshchyna.com.ua

Попередня

“Батьківщина” пропонує провести антитерористичну операцію в Криму

Наступна

Юрій Малецький пройшов люстрацію як эдиний кандидат на посаду голови Тернопільської РДА