• 2 Липня, 2022

Звернення в.о. Президента України, Голови Верховної Ради Олександра Турчинова до співвітчизників

Шановні співвітчизники!
Події на Сході нашої країни засвідчили бездіяльність, безпорадність, а іноді й злочинну зраду працівників правоохоронних структур в Донецькій та Луганській областях.
Це одна з головних причин низької ефективності та малорезультативності дій українських силових структур по боротьбі із тероризмом.
Це важко визнавати, але це дійсно так. Переважна більшість силовиків на Сході не здатна виконувати свої обов’язки щодо захисту наших громадян.
У Донецьку та Луганську вже призначені нові керівники СБУ. Проведена повна заміна керівництва спецпідрозділу «Альфа».
Я також вимагаю від міністра внутрішніх справ звільнити керівників обласних управлінь внутрішніх справ Луганської та Донецької областей. Будуть звільнені всі представники силових структур на місцях, які не здатні виконувати свої професійні обов’язки. Ті, так звані «правоохоронці», які зрадили Україну та почали співпрацювати з терористами, відповідатимуть перед законом.
Ситуація в Донецькій та Луганській областях показала, що в нас немає іншого виходу, як провести повне оновлення міліції та СБУ на Сході країни. Ті підрозділи, які без опору здали свої управління терористам, які неспроможні захистити життя та безпеку людей та вжити дієвих заходів, аби зупинити терористичну загрозу, мають бути повністю оновлені.
Щоб сформувати оновлений та дієвий склад підрозділів МВС та СБУ, нам потрібна допомога українських патріотів, особливо тих, хто проживає на Сході України. У першу чергу це стосується Донецької та Луганської областей.
Таке ваше рішення потрібне країні, щоб відновити безпеку громадян та вжити дієвих заходів для припинення терористичної загрози. Це саме той крок, який дозволить нам захистити країну в цей складний час.
У центральному апараті МВС та СБУ ми відкриваємо «гарячі лінії» для запису добровольців, а першу чергу, це стосується тих, хто має досвід служби в правоохоронних органах та Збройних Силах України.
Якщо в цих регіонах силові структури не здатні працювати, ми маємо їх відновити і забезпечити спроможність виконувати завдання із захисту правопорядку.
Вірю, що разом ми зможемо захистити країну!

Попередня

Юлія Тимошенко пропонує Петру Порошенку провести публічні дебати

Наступна

Юлія Тимошенко виступить в ефірі тернопільського телеканалу