• 29 Листопада, 2021

Юлія Тимошенко пропонує Петру Порошенку провести публічні дебати

ЗАЯВА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО
Сьогодні були оголошені результати жеребкування дебатів кандидатів у Президенти України на Першому Національному. Якщо ми хочемо кращого майбутнього для нашої країни, то президентські вибори не повинні визначатись кількістю політичної реклами та кількістю грошей, яку витратив кандидат. Вибір громадян повинен визначатись дискусіями щодо програм кандидатів та порівнянням їх бачення майбутнього України. Саме тому, я вітаю будь-яку можливість дебатувати з будь-яким кандидатом у Президенти та буду приймати участь у тих дебатах, які випали мені в результаті жеребкування.
Але мені здається, що обов’язково мусять відбутися дебати між мною та Петром Порошенком, бо люди повинні обирати свідомо. Тому звертаюсь до Петра Олексійовича та пропоную йому провести публічні дебати в будь-який час, в будь-якому місці та за будь-якими правилами. Я готова провести ці дебати навіть на 5-ому каналі, яким він володіє.
Цьогорічні Президентські вибори є надзвичайно важливими. Громадянам України необхідно зробити вибір між олігархічною системою та демократичним суспільством, між залежністю від Росії та незалежністю, між країною, в якій переважають гроші, та нацією, якою керують верховенство права та народ. Громадяни України не повинні бути позбавлені можливості побачити дебати з цих життєво важливих питань.

Попередня

Юлія Тимошенко – Петру Порошенку: “Відкличте звернення щодо “незрозумілих двосторонніх переговорів з Росією”

Наступна

Звернення в.о. Президента України, Голови Верховної Ради Олександра Турчинова до співвітчизників