• 16 Жовтня, 2021

Надію Савченко шантажують в московському СІЗО

Народного депутата від «Батьківщини» Надію Савченко шантажують у московському СІЗО, не відпускаючи її на судове засідання і вимагаючи припинити голодування.
Про це йдеться у листі української льотчиці, який опублікував у Twitter адвокат  Марк Фейгін.
«Медики із СІЗО-1 на суд мене відпускати не хочуть, зсилаючись на мій слабкий стан здоров’я, і торгуються за те, щоб я припинила голодування», – повідомила Надія Савченко.
Вона нагадала, що 26 березня цього року о 16 годині в Басманному суді відбудеться розгляд її скарги.
«Я вже втомилася від того, що в Росії постійно без мене мене судять! Вирішується-то моя доля! І я хочу мати право сказати слово на свій захист», – заявила Надія.
Савченко, яка незаконно утримується в російській в’язниці, запевняє: сил, щоб захищатися,  в неї вистачить.
Українська льотчиця також вкотре наголосила на своїй позиції: «Голодування я не припиню, доки мені не змінять ув’язнення хоча б на домашній арешт в Консульстві України в РФ».
«На той випадок, якщо в суд мене все-таки не привезуть, хочу заявити, що я невинна в жодному злочині, що на мене вішає Слідчий комітет РФ», – додала вона.
Також член Постійної делегації України в ПАРЄ Надія Савченко обіцяє боротися до кінця, «за правду, за честь і совість, за Україну!».
CAydrKAWUAAkaAu

Попередня

«Батьківщина» підтримала закон, який дозволить державі у повному обсязі отримувати дивіденди від діяльності держпідприємств

Наступна

«Батьківщина» просить Генпрокуратуру «вивести на чисту воду» прокурора Тернопільщини