• 26 Січня, 2022

Юлія Тимошенко: Місцеві вибори – це унікальний шанс змінити країну

Вибори до місцевих органів влади, які відбудуться 25 жовтня цього року, – це унікальний шанс змінити країну.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер».

«Це унікальна можливість законно, конституційно, демократично поміняти цілком всю владу на місцях. І щоб уряд не міг думати, що в нього в місцевих органах влади все нормально, і він зможе далі продовжувати таку політику», – сказала вона.

Юлія Тимошенко також закликала українців бути обережними, «не ловитися на той самий й гачок і знову не наступати на ті самі українські граблі».

«Буде дуже погано, якщо як завжди під дією реклами, хабарів, гречки, ще якихось систем переконання людей на цих виборах знову прийдуть до влади ті самі клани, які прийшли на всіх останніх виборах», – застерігає політик.

На запитання, що потрібно зробити, щоб змінити економічну ситуацію в країні, лідер «Батьківщини» відповіла: «Для цього треба політичну волю мати. Для цього потрібно відповідальність за країну відчувати. А сьогодні, на жаль, – лише хаос, безвідповідальність і хабарництво».

Голова партії також окреслила, який, на її думку, є вихід із ситуації.

«По перше, вихід в тому, щоб народ поставив досить радикально питання перед урядом. Тому що насправді сьогодні всі питання, які боляче б’ють по людях, вони генеруються і впроваджуються в уряді».

Тимошенко вважає, що в такому випадку «уряду треба ставити ультиматум: або він змінює свою позицію, або цей уряд мусить йти й поступитися дорогою тим людям, які готові це робити: сильним, молодим, некорумпованим фахівцям».

«Я переконана, що все в України буде добре. Важливо, щоб з вас все починалося», – звернулася до людей Юлія Тимошенко.

Попередня

Тернопільська міська партійна організація ВО «Батьківщина» запрошує тернополян до діалогу

Наступна

«Ми маємо велику віру, бо самі переконалися у чудотворності Зарваницької Матінки Божої», – Василь Деревляний