• 16 Жовтня, 2021

«Батьківщина» закликає при ухваленні бюджету подумати про людей

«Батьківщина» наполягає на розгляді проекту бюджету на 2016 рік за повною процедурою і закликає депутатів при його ухваленні подумати про збіднілих людей, які втомилися від недолугої соціально-економічної політики уряду.

Про це сьогодні з парламентської трибуни заявила лідер фракції Юлія Тимошенко.

«Не дайте авантюрам уряду рухатися далі! Сьогодні кожна позиція бюджету практично є вбивчою для країни і для людей. І саме тому я закликаю: ніяких скорочених процедур, ніякої «штурмівщини», ніякого закриття очей на явні жахливі речі, які є в цьому бюджеті!» – звернулася вона до народних депутатів.

Лідер «Батьківщини» обурено перерахувала головні недоліки урядового проекту державного бюджету-2016: «Індексації – нуль; інфляція – на рівні 45-50%; скасовані пільги для дітей-інвалідів, учасників АТО, самотніх матерів та інших незахищених категорій громадян; пропонується скасувати пільгове оподаткування для малих підприємств та фермерів; посилюється податковий тиск на підприємців; зменшується фінансування науки, освіти та охорони здоров’я».

Тимошенко також висловила занепокоєння «драконівськими» платіжками за комунальні послуги, які вже отримали люди.

Голова фракції також з сумом констатувала, що люди, які є моральними та відповідальними і два роки терпіли, «входять у 2016 рік без копійки грошей і без надії, що в уряді або в парламенті їх почують».

«Вийдіть на вулицю та подивіться! Вже науковці на вулицях, освітяни, аграрії, правоохоронці, малий та середній бізнес – усі на вулиці! Назвіть хоч одну категорію, яка сьогодні може сприймати таку політику!» – сказала народний депутат.

Юлія Тимошенко також обурена тим, що сьогодні зал для сесійних засідань напівпорожній, а в депутатів знаходяться «важливіші справи, аніж розгляд стратегії розвитку на 2016 рік, чим є бюджет і податкове законодавство, що є основою піднесення, або знищення економіки держави».

Політик порівняла атмосферу в парламенті із «спокійним болотом», тоді, як «за межами парламенту та уряду країна бурлить».

«Або захистить людей, або ні парламент, ні уряд такі не потрібні!» – підсумувала лідер «Батьківщини».

Попередня

«Батьківщина» вимагає скликати збори коаліції для обговорення ситуації в країні

Наступна

Працівники колишньої Тернопільської районної лікарні виборюють право на цілісність свого колективу та збереження медзакладу