• 8 Грудня, 2021

«Батьківщина» проти збільшення податкового тиску на людей, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» виступає проти збільшення податкового тиску на малий бізнес, фермерів та простих людей і вважає такі наміри уряду «вбивчими».

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко під час обговорення в парламенті урядового законопроекту №3688 «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».

«Для «Батьківщини» ці зміни до податкового законодавства є неприйнятними! Наша з вами мета – не вбивати економіку України, а піднімати її! І не можна найбільші корпорації фінансувати за збільшення податкового тиску на малий бізнес та самих дрібних виробників! І тому ми не можемо погодитися з вбивством малих, дрібних виробників», – наголосила політик.

За словами Тимошенко, уряд пропонує скасувати спрощену систему оподаткування дрібних виробників та збільшити для них ставку податку на 80%, а для фермерів збільшення сягне 70%.

Окрім цього, народний депутат зазначила, що уряд пропонує збільшити оподаткування дрібних підприємців, які були на єдиному податку.

«У нас збільшується система оподаткування для аграріїв, цього не можна допустити, тоді як для великих зернотрейдерів додатково виділяється з бюджету 15 млрд. гривень», – зауважила Тимошенко.

Голова фракції також нагадала, що «Батьківщина» працює професійно, дала пропозиції щодо наповнення бюджету, тому не може підтримати збереження рентної плати на видобування газу для державних підприємств на рівні 70%, а також нищівних тарифів для населення.

Юлія Тимошенко також наголосила, що «ми не можемо підтримати збільшення податкового тиску на всіх українців через зміну оподаткування доходів фізичних осіб».

«Не можна, щоб бідні допомагали заможним! Окрім того, урядом зберігається 5% оподаткування дивідендів для заможних і водночас зберігається податок на пенсії! 5% – це виходить за межі справедливості! Оподаткуйте заможних і дайти можливість жити людям, які ледве виживають сьогодні!» – обурено сказала лідер «Батьківщини».

Окрім цього, Тимошенко подякувала керівнику профільного комітету Ніні Южаніній та депутатам з робочої групи, які в стислі терміни доопрацьовували зміни до урядового законопроекту та значно його покращили.

Попередня

«Батьківщина» вимагає від уряду надати звіт щодо санкцій проти Росії

Наступна

«Батьківщина» не голосувала за державний бюджет на 2016 рік