• 16 Жовтня, 2021

Юлія Тимошенко: Завдання «Батьківщини» – стати совістю місцевих рад

APX7124-e1449933575369Сьогодні на урочистому з’їзді партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала новообраних депутатів місцевих рад присвятити свою роботу вирішенню проблем людей.

«Люди люблять вас. Вони як діти: щоразу віддають цю владу черговим депутатами та щоразу чекають добра, справедливості, чесності. Тож візьміться за їхні справи та зробіть ці справи реальністю, їхньою перемогою», – наголосила вона.

Голова «Батьківщини» попросила учасників з’їзду занотувати невідкладні завдання для місцевих рад, серед яких, зокрема, реальне зменшення тарифів, відновлення видачі людям сертифікатів на землю, а також боротьба з корупцією.

«Ми з вами порушили найболючішу проблему – те, що відбувається з тарифами. Тому мій прямий наказ: повертайтеся зараз додому і насамперед сформуйте функціональні групи для дослідження формування кожного тарифу», – сказала Юлія Тимошенко.

На її думку, депутати від «Батьківщини» мають вивчити ситуацію з постачальниками води, тепла, електрики для людей і в разі необхідності створювати слідчі комісії з цих питань.

«У вас є сьогодні право створювати слідчі комісії. Тож подивіться, що там відбувається. Кожна копійка, яка крадеться в людей, має бути вами повернута», – наголосила політик.

Вона пояснила, що саме місцеві депутати можуть встановлювати тарифи для малих котелень, норми споживання тепла та газу для людей, чиї оселі не обладнані лічильниками.

Тимошенко закликала довести до перемоги боротьбу з необґрунтованими тарифами.

«Не нехтуйте цим! Наша з вами робота – служити інтересам людей! Почніть з нашої стратегічної мети – зниження тарифів. І не кидайте цю справу, поки не доведете її до логічного завершення!» – заявила Голова партії.

На думку Тимошенко, депутати від «Батьківщини» також мають відновити видачу земельних сертифікатів селянам, яка була започаткована за часи її прем’єрства.

«Мільйони людей отримали сертифікати на користування своєю землею поблизу будинку тоді, як їх практично позбавляли права власності. Йдеться про мільйони людей. Але зараз нові правителі хочуть зробити сільськогосподарську землю товаром і продати її з молотка. Сьогодні знову припинена видача земельних сертифікатів людям. Візьміть це в свої руки! Дійдіть до кожного, хто позбавлений права володіти землею та допоможіть», – дала наказ лідер партії.

Окрім того, вона закликала «не вирішувати проблеми рівня ООН, а провести роз’яснювальну роботу щодо ОСББ, адже цей кондомініум може стати для українців новою трагедією, оскільки не всі люди ознайомленні з нюансами нового законодавства в цій сфері».

Голова «Батьківщини» впевнена, що місцеві депутати від партії мають стати  своєрідними  «комісарами Каттані» і боротися з корупцією в регіонах, аби в корупціонерів «земля під ногами горіла».

«Я даю вам доручення: ви маєте провести розслідування, куди з бюджетів громад у попередні роки пішла кожна копійка!» – заявила політик.

Вона також вірить в те, що місцеві депутати спроможні «проаналізувати інформацію, перевірити, у якій кількості і за які гроші була віддана земля, і притягнути до відповідальності винних».

«Підніміть все це! І ви побачите, наскільки заможна наша країна, наскільки безпрецедентно заможні наші громади. Виводіть всіх, хто причетний до корупції, на чисту воду і покажіть, що «Батьківщина» – це совість місцевих рад. Завдань безліч! Я знаю, що ви з цим можете впоратись!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Попередня

Фракція “Батьківщина” підтримала звернення щодо відставки уряду Яценюка

Наступна

Тернопільська обласна організація взяла участь в урочистому з’їзді партії ВО “Батьківщина”. ФОТО