• 29 Листопада, 2021

Юлія Тимошенко: Ми обов’язково все подолаємо! Все буде добре!

1325627676_pr_b6906Привітання Юлії Тимошенко з нагоди новорічних та різдвяних свят

«Велик був рік  і страшенний рік по Різдву Христовому 1918, від початку  ж революції другої…»

Це  слова киянина Михайла Булгакова про зимовий Київ майже столітньої давнини… Читаєш і дивуєшся. Як про нас. Як про сьогодні. “Великий і страшенний” 2015-й…

Другий рік поспіль наша славна, мила, любима, мирна Україна живе в стані війни. Нікого не чіпали ми! Просто хотіли жити чесно в своєму домі … Але ворог прийшов на нашу святу землю. І тепер ми кожного дня втрачаємо рідних і близьких, друзів та знайомих. Ми плачемо, стискаємо кулаки в прагненні боротися і захищати дітей … Страшенний рік України.

Але водночас це і великий рік України! Адже саме сьогодні встановлюється і збувається нова українська Нація – вільна та істинно незалежна! Стражданнями, кров’ю та праведною силою гартується незламна, ніким не скорена Україна! «У сім’ї вольній, новій!»

Від усього серця вітаю Вас з Новим роком!

Знаю, що не просто… Знаю, що боляче… Знаю, що не так, як хотілось би… Навіть не хочу втішати, бо порожні слова нікому не потрібні сьогодні… Я просто дякую!

Дякую тобі, великий Народе, за те, що ти є, за те, що борешся, за те, що йдеш цією важкою і крутою дорогою до великої Мети!

Дійди! Не впади! Не здайся!

І так буде! Я вірю. Я знаю.

Ми обов’язково все подолаємо, ми переможемо! Я в цьому впевнена. Переможемо і на війні, і в себе вдома. Адже на одного брехливого чиновника – тисяча волонтерів, на одного корупціонера – десять тисяч добровольців-воїнів, на одного підлого політика – мільйон чесних громадян! Іншого результату, аніж перемога, просто бути не може! Адже так треба і саме так воно буде!

Тримаймося і віримо, будь ласка! З вірою й правдою нікому і ніколи нас не здолати!

Зберіться за новорічним і різдвяним столом, візьміть один одного за руки, обійміться, скажіть хороші і теплі слова, привітайте родину, друзів, рідних!

Знайте, що обов’язково все буде добре!

З Новим роком!

Слава Україні!

З повагою, Юлія Тимошенко

Попередня

Юлія Тимошенко привітала Надію Савченко зі святами та закликала українців підтримати героїню

Наступна

Дорогі краяни!