• 16 Жовтня, 2021

Юлія Тимошенко привітала Надію Савченко зі святами та закликала українців підтримати героїню

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко привітала Надію Савченко з новорічними та різдвяними святами.

«На жаль, це Різдво ти поки що зустрічаєш далеко від Батьківщини. Але через сотні кілометрів чужини та холодні в’язничні мури я хочу передати тобі вітання з України, різдвяну радість, дружнє тепло і світло Віфлеємської зорі. Я, як ніхто, розумію, як тобі там іноді буває самотньо… Але знай, що сьогодні разом з тобою відзначають народження Спасителя твої мама та сестричка, я і наша велика партійна родина, а ще – вся Україна, яка щиро вболіває та молиться за тебе», – йдеться в листі Юлії Тимошенко до Надії.

Лідер «Батьківщини» висловила захоплення силою духу і мужністю української льотчиці та побажала їй якнайскорішого визволення.

«Ми любимо тебе і захоплюємося твоєю силою духу, мужністю та безкомпромісністю. Ти довела усьому світу, що Надія — це сильне ім’я! Від усього серця бажаємо тобі якнайскорішого визволення та повернення в Україну. Знаю по собі, що звістка про свободу може прийти геть неочікувано, тоді, коли вже здається, що марно на неї й сподіватися. Це неначе подарунок Господа, справжнє диво. Тож дай, Боже, щоб це диво якнайшвидше сталося вже у цьому Новому році!» – побажала політик Надії Савченко.

Юлія Тимошенко також закликала всіх українців передати Надії Савченко добрі слова та побажання через спеціально створену сторінку в Інтернет http://freesavchenko.info/. На цій сторінці можна залишити своє привітання, яке адвокати передадуть Надії.

11111111

 

Попередня

Прийнятий бюджет – це бюджет продовження хаосу, – Юлія Тимошенко

Наступна

Юлія Тимошенко: Ми обов’язково все подолаємо! Все буде добре!