• 29 Листопада, 2021

Вадим Івченко: Цей тиждень покаже, наскільки є ефективною нова коаліція

Фракція «Батьківщина» завжди буде працювати на користь українського народу, не дивлячись на те, чи в коаліції ми чи в опозиції.

У цьому запевнив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко під час прямого ефіру програми «Підсумки дня» на 5 каналі.«Сьогодні Голова Верховної Ради запевнив нас, що коаліція існує і вона налічує 230 депутатів. Цей тиждень, на який заплановано голосування дуже великої кількості законопроектів, покаже, наскільки ця коаліція ефективна», – сказав політик.Також Вадим Івченко, зазначив, що залучення до голосування, а також у коаліцію, депутатів з Опозиційного блоку, «Волі народу», інших колишніх представників Партії регіонів буде дуже дорого коштувати владі

«Чим далі будуть розвиватись такі відносини під час наступних голосувань, все більше доведеться поступатись провладним фракціям. І якщо ви постійно будете торгувати преференціями за голоси, заради підтримки законопроектів, то прийде той час, коли вже нічого буде віддавати і голосів не буде. Чи зрозуміє таки кроки електорат «Народного фронту та БПП» — велике питання», – вважає народний депутат.Член фракції повідомив, що сьогодні є тільки один шлях для продовження ефективної роботи Верховної Ради — двом великим фракціям потрібно залучати тих, з ким співпадають їхні політичні позиції.«Під час формування нової коаліції «Батьківщина» повідомилапро свої п’ять вимог. Маю зазначити, що три з них блок БПП вже погодив. Потрібно лишень ці законопроекти винести в зал для голосування для того, щоб показати, що в нас є спільні позиції», – наголосив Вадим Івченко.

Попередня

«Батьківщина» пішла в опозицію, щоб не співпрацювати з оліргахічним урядом

Наступна

Мінюст саботує роботу щодо повернення Надії Савченко в Україну, – Юлія Тимошенко