• 29 Листопада, 2021

ЦВК: На Полтавщині переміг кандидат від «Батьківщини» Руслан Богдан

На окрузі № 151 на Полтавщині переміг кандидат від «Батьківщини» Руслан Богдан. За нього проголосували 21, 64% виборців.

Такі результати виборів оприлюднено на офіційному сайті Центрвиборчкому. Опрацьовано 100% протоколів.

Результати виборів на 151-му окрузі встановлювали найдовше з усіх 7 округів, де 17 липня відбулися проміжні вибори до Верховної Ради України.

Упродовж 4 днів робота ОВК №151 блокувалася різними способами – від мінування приміщення до штучної відсутності кворуму.

13709618_1440872312605148_1768614614_o

Як повідомив народний депутат Іван Крулько, навіть коли ОВК перебувала на стадії складання остаточного протоколу, провладні члени комісії намагалися зірвати процес встановлення результатів виборів.

«Провладні члени комісії намагалися зривати засідання: одні виходять із засіданні, інші заходять. Голова ОВК подав заяву до правоохоронних органів про те, члени ОВК неправомірно покидають засідання. Адже це є спробою зриву виборчого процесу і перешкоджанням встановлення результатів виборів в окрузі», – повідомив депутат.

Крім того, кандидат-самовисуванець, який у підсумку посів 2-е місце, вимагав повного перерахунку голосів по всіх дільницях. Утім, сьогодні Полтавський адміністративний суд відмовив у задоволенні його позовної заяви.

«Злагодженими діями команди партії «Батьківщина» справедливість була встановлена і ОВК була змушена діяти відповідно до закону. Справедливість таки перемогла!» – підсумував Іван Крулько.

Нагадаємо, у 183-ому окрузі на Херсонщині переміг кандидат від «Батьківщини» Юрій Одарченко.

Попередня

Тернопільська «Батьківщина» протестує проти драконівської тарифної політики влади

Наступна

До Дня шахів «Батьківщина» в Тернополі провела шаховий турнір для дітей