• 8 Грудня, 2021

«Батьківщина» запобігла рейдерському захопленню КБ «Південне»

«Батьківщина» захистила колектив КБ «Південне» в його конфлікті з Державним космічним агентством.

У результаті Олександра Дегтярьова поновлено на посаді генерального директора конструкторського бюро наказом Державного космічного агентства України від 20 липня 2016 року.

«Захист ракетно-космічної галузі – принципова й послідовна позиція нашого лідера й усієї партії. З проблемами КБ «Південне» розбиралася особисто Юлія Тимошенко, найактивнішу участь у захисті законних прав та інтересів конструкторського бюро брала народний депутат України Олександра Кужель, яка закликала керівників держави, колег-політиків і громадськість захистити КБ «Південне» від рейдерського захоплення. І наші спільні зусилля не були марні!» – наголосив голова Дніпропетровської міської парторганізації «Батьківщини», заступник голови обласної ради Мгер Куюмчян.

Нагадаємо, конфлікт довкола всесвітньовідомого своїми розробками у ракетно-космічній галузі КБ викликав всеукраїнський резонанс.

Нове керівництво Національного космічного агентства України на чолі з Любомиром Сабадошем, якого наразі з цієї посади вже звільнено, стало виявляти стосовно «Південного» неабияку активність, головним наслідком якої було звільнення легендарного генерального директора Олександра Дегтярьова.

Це викликало протест колективу КБ, адже саме з ім’ям Дегтярьова тут пов’язують свої найбільші досягнення. У «Південному» таке рішення вже колишнього керівника Національного космічного агентства розцінили як прагнення взяти під контроль грошові потоки, а не допомогти підприємству в його розвитку.

Народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель відвідала КБ «Південне» в червні цього року й пообіцяла колективу докласти зусиль для стабілізації ситуації на підприємстві.

Кужель також звернулась до Президента Петра Порошенка із проханням захистити конструкторське бюро «Південне» від рейдерства.

Поновлення на посаді Олександра Дегтярьова у КБ «Південне» називають спільною перемогою колективу та партії «Батьківщина».

Попередня

10 районних рад на Тернопільщині підтримали звернення “Батьківщини” щодо необгрутованих тарифів

Наступна

В міських радах Тернопільщини “Батьківщина” ініціювала звернення з приводу завишених тарифів на ЖКП