• 29 Листопада, 2021

Попри шалений тиск влади, «Батьківщина» здобула перше місце на виборах в ОТГ, – Юлія Тимошенко

Партія «Батьківщина» отримала абсолютне перше місце на цих виборах, випередивши Блок Петра Порошенка та технологічний проект Банкової «Наш край».

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на брифінгу в парламенті.

Політик зауважила, що влада проводила виборчу кампанію, виходячи з того, що об’єднані громади – це сільськогосподарська земля. Тому на виборах у 183 об’єднаних громад, які відбувались останні два тижні, було «застосовано максимально брудний адмінресурс», пояснила вона.

Однак, за словами Тимошенко, не зважаючи на підкуп, адмінресурс, тиск і погрози, партія «Батьківщина» отримала абсолютне перше місце на виборах, випередивши Блок Петра Порошенка та технологічний проект Банкової «Наш край».

«Такої вакханалії на виборах з часів Януковича ми не пам’ятаємо. Війна на виборах до об’єднаних громад відбувалась саме через те, що Порошенко і аграрна мафія сьогодні хочуть привласнити нашу сільськогосподарську землю», – зауважила лідер партії.

Нагадаємо, кандидати в депутати місцевих рад від «Батьківщини», за попередніми даними, на виборах у 142 об`єднаних територіальних громадах (ОТГ) отримали 33,5% місць. Також «Батьківщина»  отримала перше місце за кількістю голів ОТГ – 10 із 23 партійних висуванців.

Раніше повідомлялось, що на виборах до рад 41 ОТГ, що відбулись 11 грудня, висуванці від «Батьківщини» отримали 123 мандати, або 29,86% від кількості депутатів – партійних висуванців.

Загалом за 11 та 18 грудня вибори пройшли в 183 ОТГ. Вибори проходили із застосуванням брудних технологій, адмінресурсу та підкупу з боку провладних кандидатів.

Попередня

На сайті ЦВК – недостовірна інформація про учасників виборів на Тернопільщині

Наступна

«Батьківщина» голосувала проти держбюджету-2017, бюджету великої корупції та бідності, – Юлія Тимошенко