[an error occurred while processing the directive]

Позиція ТМО ВО «Батьківщина» щодо внесення змін та майбутнього голосування по Генеральному плану Тернополя

Наша партійна організація займає принципову позицію щодо вирішення земельних питань. Пріоритетним для нас є захист інтересів громади. Ми послідовні у своїх кроках та не бажаємо брати участь у формуванні підґрунтя для зловживань та домислів. Підтвердженням цього є ініціатива щодо категоричної заборони депутатам від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» очолювати земельні комісії, що й спричинило зміну голови даної інституції в Тернопільській міській раді.
На черговому бюро міської організації ми будемо рекомендувати депутатам нашої фракції не голосувати за зміни до Генерального плану, а винести це питання на громадське обговорення, в якому представники нашої партії готові взяти активну участь.
Ремарка щодо можливої шкоди, яка буде завдана учасникам АТО. Ми погоджуємо нашу позицію з п. Зеновієм Гладчуком, головою організації «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України», який також притримується думки, що приймати зміни в Генеральний план забудови міста в запропонованому вигляді не можна. Спроба маніпуляції «чистої води»!

Керівник Тернопільської міської

партійної організації ВО “Батьківщина”

Микола Сліпченко

[an error occurred while processing the directive]