• 2 Липня, 2022

«Батьківщина» ухвалила рішення про участь у місцевих виборах 30 квітня

apx1135-1-690x450«Батьківщина» ухвалила рішення взяти участь у місцевих виборах, які відбудуться 30 квітня 2017 року.

Рішення одностайно ухвалене на 14-ому з’їзді партії, який сьогодні пройшов у Києві.

Звертаючись до учасників з’їзду, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що «доля України – сьогодні в руках десятків тисяч членів партії».

«Ми маємо вибороти право поставити Україну на ноги!» – наголосила політик.

За словами Тимошенко, «біда в тому, що Україною керують ті, хто її не любить, не цінує, не служить, хто за Україну не вболіває і хто Україну споживає».

Лідер партії переконана: якщо влада не робить життя однієї людини гідним і щасливим, то ця влада йде не тією дорогою.

Водночас вона зазначила, що «Батьківщина» готова об’єднувати зусилля з патріотичними силами, а також привітала об’єднання правих сил.

«Відбувається й гуртування мафії: президент, який є найбільшим олігархом та користується можливістю заробляти на війні і на крові, сьогодні збирає свою армію не для того, щоб припинити війну і перебудувати країну. Їхня мета – зберегти владу і будь-якою ціною примножувати свій шанс споживати ресурси України», – звернула увагу Голова партії.

Лідер «Батьківщини» також розповіла учасникам з’їзду про плани влади щодо формування нової коаліції в парламенті, яку, за її словами, в кулуарах називають коаліція «Роттердам+».

«Тепер всі зрозуміли, що «плюс» – це вили і Ляшко, без якого така коаліція не склеюється», – додала народний депутат.

За словами Тимошенко, вже існують відповідні проекти угоди про переформатування коаліції.

«Вибори до місцевих громад – це не просто вибори, це захист наших маленьких громад від знищення», – підсумувала лідер «Батьківщини».

За підсумками з’їзду рішення про висування кандидатів у депутати  місцевих рад у багатомандатних виборчих округах та кандидатів на посаду міських голів відбуватиметься на зборах та конференціях місцевих організацій політичної партії ВО «Батьківщина» та погоджуватиметься Президією партії.

Як відомо, Центральна виборча комісія своєю Постановою призначила перші вибори місцевих голів та депутатів у 40 об’єднаних територіальних громадах на неділю, 30 квітня 2017 року.

З 11 березня 2017 року оголошено початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

Нагадаємо, «Батьківщина» – лідер за кількістю обраних місцевих депутатів та голів ОТГ, які відбулися у грудні 2017р. Перемогу отримали 645 проедставників партії.

Фотогалерею зі з’їзду можна переглянути за посиланням.

Попередня

Зволікання у відновленні на посаді Віктора Куценка Василь Деревляний назвав – ганебним

Наступна

Позиція Тернопільської міської парторганізації з приводу голосування фракції “Батьківщин” за зміни до Генплану Тернополя