• 21 Вересня, 2021

Звіт про роботу депутатської фракції РО ВО «Батьківщина» у Бережанській районній раді

До Бережанської районної ради обрано 26 депутатів, з них – 3 депутати  від районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», а саме:  Калинюк Василь Михайлович, голова районної партійної організації;

П’єнтак Степан Петрович, голова Посухівської первинної партійної організації;

Ткач Михайло Богданович, директор приватного підприємства  «Крок».

Депутати фракції  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»  працюють у таких депутатських комісіях:

         Калинюк В.М. – комісія з питань освіти,0хорони здоров’я, культури, молоді, спорту, соціального захисту та засобів масової інформації;

П’єнтак С.П. – комісія з питань промисловості, агропромислового розвитку, земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів;

         Ткач М.Б. – комісія з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та підприємництва.

За звітній період у відповідності до плану роботи районної ради відбулося 11 сесій, в тому числі – 17 засідань, де розглянуто 160 питань, з яких прийняті відповідні рішення.

Депутати голосували згідно рішень фракції і вищого партійного керівництва. Голосувань всупереч рішенню, прийнятого на зборах фракції, протягом року не було.

З метою кращого зв’язку депутатів із виборцями 26 округів, які розтало вані на території району, були закріплені за депутатами фракції.

Крім того, в офісі Бережанської районної партійної організації за адресою м.Бережани, площа Ринок, буд. 15 працює Громадська приймальня Бережанської районної організації ВО «Батьківщина», де протягом року здійснювали прийом громадян депутати Бережанської районної ради та депутати міської ради.

Протягом року депутати  фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Бережанської районної ради прийняли 197 громадян району.

Основні питання, з якими зверталися громадяни:

  • надання матеріальної допомоги на лікування, малозабезпеченим…;
  • надання допомоги у працевлаштуванні;
  • сприяння в ремонті доріг, які у жахливому стані;
  • сприяння щодо зміни маршрутів автобусів у районі;
  • скарги щодо корупції у медицині, у лісовому господарстві, у державних органах… та інші.

…… Приблизно 22 відсоткам громадян вдалося  вирішити позитивно їхні проблеми, а всім іншим надано консультації або роз’яснення щодо вирішення їхніх питань.

Слід відзначити, що завдяки сприянню голови фракції протягом року було працевлаштовано 16 громадян, у тому числі 5 членів партії «ВО «Батьківщина».

Також заслухано на бюро районної партійної організації звіт кожного з депутатів фракції  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у Бережанській районній раді.

Голова Бережанської

районної організації партії   «ВО «Батьківщина»

В. М. Калинюк

 

 

Попередня

Звіт про роботу фракції ВО “Батьківщина” в Тернопільській міській раді за 2016 рік

Наступна

Звіт про роботу депутатської фракції ВО «Батьківщина» в Гусятинській районній раді за 2016 рік