• 22 Вересня, 2021

Обласне бюро підтримало рішення міського про виключення з партії депутатів міської ради

Сьогодні, 30 березня відбулося засідання бюро Тернопільської обласної організації партії ВО “Батьківщина”. 

Присутні члени бюро заслухали голову Тернопільської міської організації Миколу Сліпченка і прийняли одноголосне рішення про підтримку рішень бюро міської організації, засідання якого відбулося 28 березня.

Обласним бюро було прийтято рішення – звернутися до Політради партії з проханням: виключити з партії Андрія Артимовича, який є депутатом Тернопільської міської ради від “Батьківщини” і членом бюро обласної організації. А також, проголосували “за” те, щоб підтримати рішення бюро Тернопільської міської організації, яка запропонувала депутатам Тернопільської міської ради від фракції “Батьківщина” Шоломейчук Н.В., Поврознику П.І. та Артимовичу А.І. добровільно здати депутатські мандати. В разі, якщо депутати відмовляться, партія буде ініціювати процедуру їх відкликання.

Нагадаємо, що 28 березня відбулося розширене засідання бюро Тернопільської міської організації партї ВО “Батьківщина” за участі депутатів фракції “Батьківщина” Тернопільської міської ради, громадських активістів та волонтерів.

За підтримку рішення про проект Генплану Тернополя, яке суперечило позиції партї та громадськості, було прийняте з порушення чинного законодавства, у “Батьківщині” вирішили виключити з партї трьох депутатів і запропонували їм здати депутатські мандати.

“Ми не можемо допустити, щоб це зрадницьке голосування вплинуло на репутацію нашої партійної організації. Ми відкриті і чесні перед громадськістю і нашими виборцями. Тому, якщо згадані депутати не здадуть своїх мандатів, ми будемо просити підтримки в тернополян у процедурі їх відкликання згідно “букви” закону”, – зазначив голова Тернопільської обласної організації ВО “Батьківщина” Василь Деревляний.

 

Попередня

Тернопільська міська “Батьківщина” покарала своїх депутатів за голосування, яке суперечило позиції партії

Наступна

Звіт фракції ВО «Батьківщина» в Тернопільській обласній раді за 2016 рік