• 21 Вересня, 2021

Тернопільська обласна рада вимагає відставки Уряду і позачергових виборів парламенту та Президента (документ)

Сьогодні, 3 березня  Тернопільська обласна рада прийняла важливе суспільно-політичне рішення, в якому дії вищої влади (парламентської більшості, Уряду та Президента) визнала такими, що суперечать інтересам Української держави та українського народу.

Фракція «Батьківщина» в обласній раді виступила співініціатором даного звернення, а перший заступник голови обласної ради, голова Тернопільської обласної парторганізації Василь Деревляний виніс дане питання на голосування.

«Влада грубо та цинічно нехтує інтересами свого народу. Сформована більшість у Верховній Раді України, Кабінеті міністрів України на ділі стали маріонетками в руках кланово-оліргахічних груп… Сьогодні влада нездатна  погодитися на добровільне перезавантаження країни. Стіна, збудована клановими політиками, між нею та народом є нездоланним  муром…», – йдеться у зверненні Тернопільської обласної ради до Президента, Уряду та всіх керівників парламентських фракцій.

У документі тернопільські депутати також нагадали, що вже неодноразово зверталися до вищих гілок влади з приводу необґрунтованих «драконівських» тарифів на комунальні послуги, щодо вирішення важливих питань в аграрній галузі (в тому числі продовження мораторію на продаж с\г землі на 10 років), але так жодного разу не були почутими представниками держави.

Навівши перелік обґрунтованих обвинувачень на адресу Президента, Кабміну та парламентської більшості, Тернопільська обласна рада заявила про необхідність перевиборів в Україні.

«Заяви, що дострокові вибори не можна проводити, бо в країні йде війна, поширюються через підконтрольні засоби масової інформації, є нічим іншим, як проявом страху збанкрутілих політиків у владі перед змінами, які принесуть дострокові вибори в Україні… Тернопільська обласна рада вважає, що єдиним виходом з цієї загрозливої ситуації для України та українського народу є дострокові вибори Верховної Ради України, а в подальшому і Президента України, які мають відбутися вже цього року», – переконані більшість депутатів Тернопільській обласної ради, які представляють інтереси і позицію місцевих громад.

Варто зазначити, щойно депутати завершили голосування за дане звернення як розпочалася термінова евакуація з будівлі обласної ради. Підставою термінової евакуації став анонімний дзвінок з попередженням, що рада замінована. Після огляду приміщень ради, правоохоронці запевнили, що повідомлення про замінування було фальшивим. В кулуарах ради активно обговорювали, що так зване «замінування» мало зірвати роботу сесії облради, щоб не допустити прийняття  вищезгаданого звернення.

1

2

 

 

Попередня

Звіт про роботу депутатської фракції ВО «Батьківщина» в Гусятинській районній раді за 2016 рік

Наступна

Звіт про роботу депутатської фракцій ВО «Батьківщина» в Збаразькій районній раді та депутатів обраних від ВО «Батьківщина» у Збаразькій міській раді за 2016 рік