[an error occurred while processing the directive]

«Батьківщина» вже зібрала понад 250 тисяч підписів проти продажу землі, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» спільно з Асоціацією фермерів та приватних землевласників України зібрали вже 256 тисяч підписів громадян проти продажу землі сільськогосподарського призначення.

Про це повідомила лідер партії Юлія Тимошенко на Погоджувальній раді лідерів парламентських фракцій та комітетів.

«Ми разом з Асоціацією фермерів розпочали проведення всенародного референдуму, шляхом збору підписів», – сказала вона.

Лідер фракції зазначила, що збір підписів відбувається за процедурою, аналогічною тій, яку би мала затвердити Центральна виборча комісія для проведення відповідного всеукраїнського референдуму.

Юлія Тимошенко повідомила, що передбачається зібрати понад 10 млн підписів з паспортними даними, адресами, кожен з яких можна буде перевірити.

Водночас, за словами лідера фракції, влада вже проводить підготовку до продажу сільськогосподарської землі, яка відбувається на фоні тотального замовчування реальної ситуації в країні.

Тимошенко нагадала, що партія «Батьківщина» спільно з Всеукраїнською асоціацією фермерів ініціювала проведення всеукраїнського референдуму про заборону розпродажу сільськогосподарської землі

«Але президент через свого корумпованого, продажного, кишенькового суддю заблокував проведення референдуму і заборонив всій нації висловити своє «Ні!» проти розпродажу сільськогосподарської землі», – обурилася політик.

Як запевнила лідер «Батьківщини», цей факт ініціаторів акції не зупинив, і закликала всіх громадян підтримати своїми підписами Всенародний референдум проти продажу сільськогосподарської землі.

[an error occurred while processing the directive]