• 22 Вересня, 2021

«Батьківщина» вимагає звіту президента та уряду за розвал України

«Батьківщина» вимагає звіту президента та уряду за розвал України.

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко на брифінгу в парламенті.

«Сьогодні на засіданні фракції ми ухвалили рішення запросити Петра Порошенка, Володимира Гройсмана та їхніх корумпованих міністрів до нас на засідання фракції прозвітувати: чому вони не припиняють війну, а заробляють на війні, чому роблять бізнес з окупантами, чому Порошенко персонально підтримав Харківські угоди, які зберегли Чорноморський флот РФ у Криму. Ми хочемо їхнього звіту за сьогоднішній розвал країни, за сьогоднішнє економічне нищення українських родин. Ми їх публічно запрошуємо завтра, 9 червня, на засідання фракції о 09.00», – сказала парламентар.

Як зауважила політик, якщо вони мають совість, то прийдуть і прозвітують «Батьківщині» та Україні за те, що вони зробили з українцями.

Коментуючи на прохання журналістів запрошення на засідання Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони, Юлія Тимошенко зауважила, що не збирається ходити на «кулуарні курултаї, які проводить БПП і «Народний фронт».

«Бо це не Комітет ВРУ – це інструмент Порошенка для знищення опонентів і для продовження війни всіма можливими засобами, щоб далі на ній заробляти», – наголосила лідер партії.

Нагадаємо, представники фракції «Батьківщина» постійно заявляють, що уряд і президент мають понести особисту відповідальність за торгівлю на крові з окупованими територіями.

Попередня

Медична «реформа» влади – це шлях в нікуди, – депутати від «Батьківщини» (оновлено)

Наступна

10-ть районних та 6-ть міських рад на Тернопільщині виступила на підтримку референдуму щодо заборони продажу с\г землі