• 21 Жовтня, 2021

Вітання Василя Деревляного з Різдвом Христовим

Дорогі краяни, вітаю Вас із світлим святом – Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб зібравшись за різдвяним столом зі своїми рідними та близькими, ми помолились за Україну та воїнів-Героїв, і повірили у власні сили та єдність.

Впевнений, що ми можемо бути сильнішими, наполегливішими у боротьбі за краще майбутнє наших рідних, близьких та усієї країни.

Попереду складний рік, сповнений важливими суспільно-політичними подіями. І ми маємо згуртуватися навколо єдиної ідеї, скерувати свою енергію, свідомість, волю, зусилля і прагнення на досягнення спільної мети – справдження процвітаючої, заможної і могутньої України.

Я вірю в те, що Господь допоможе нам на цьому шляху. Бо ми народ, який вистояв у найскладніші часи і в найважчу пору. Народ який не зламався, не здався, на опустив рук. Народ, який зберіг себе і свою країну попри всі виклики історії.

Ми не просимо нездійсненного. Нам всього лише хочеться жити достойно на своїй Богом даній землі.

Нехай це світле свято Різдва Христового сповнить наші серця радістю й новою надією, принесе у кожну родину мир і злагоду, добробут і затишок.

Хай буде багатим Ваш Різдвяний стіл.

Хай все буде добре!

І щоб мирним було небо над усією Україною та перемоги нам усім!

Зичу всім Божого благословення, міцного здоров’я, щастя, оптимізму, успіхів, здійснення мрій і сподівань!

Зі святом Вас!

З Різдвом Христовим!

З повагою, перший заступник голови Тернопільської обласної ради, керівник Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний

Попередня

За кого голосують регіони. Захід

Наступна

Патріарх Теофіл III спростував наклепницьку інформацію щодо протидії Юлії Тимошенко отриманню Україною Томосу