• 2 Липня, 2022

Делегація з Тернопільщини бере участь у з’їзді Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» з метою висунення Юлії Тимошенко на пост Президента України

Сьогодні, 22 січня, у День Соборності України, в місті Київ відбувається з’їзд Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» з метою висунення Юлії Тимошенко на пост Президента України.

Відкрив захід Патріарх Філарет, який закликав помолитися Господу, щоб він благословив з’їзд, який «буде служити інтересам української держави та народу».

Під час свого виступу Патріарх привітав українців зі століттям об’єднання УНР та ЗУНР.

Участь у з’їзді взяли також представники Тернопільської обласної організації ВО “Батьківщина”, та молодіжна гілка партії.

За словами Василя Деревляного, керівника голови ТОО ВО «Батьківщина», сьогодні для України і справді історично важливий день.

“Сьогодні ми стаємо свідками творіння нової історії України, – наголосив Василь Деревляний. – І хочу від імені Тернопільщини привітати Юлію Володимирівну Тимошенко з нагоди висунення її на посаду Президента України”.

Попередня

На межі Тернопільської та Хмельницької областей відбулася акція єднання приурочена 100-річчю від Дня Соборності України (фото)

Наступна

Юлія Тимошенко: Після виборів я не втрачу жодної хвилини