• 29 Листопада, 2021

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко запропонувала партіям «Слуга народу та «Голос» об’єднати зусилля

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко запропонувала партіям «Слуга народу та «Голос» об’єднати зусилля, щоб не дозволити представникам старого корумпованого режиму пройти до парламенту через мажоритарні округи.

Про це вона заявила під час XIV з’їзду партії, який пройшов 10 червня у Києві.

«Нам потрібно стати ініціаторами об’єднання. Справжні демократичні сили, які можуть прийти в парламент, – «Батьківщина», «Слуга народу», «Голос» – повинні об’єднати свої сили, щоб не дати можливості перемогти на мажоритарних округах мастодонтам корумпованого режиму, що діяв 5 років і який зараз впав», – сказала Юлія Тимошенко.

За її словами, президентські вибори стали своєрідним «метеоритом» для політиків, які були при владі останні п’ять років, падіння якого «вимило їх, як динозаврів».

«Змінитися реально мусить все. Тільки наше спільне об’єднання може унеможливити прихід до парламенту тих, хто за його лаштунками, роздаючи гроші і преференції, проводити свої лобістські рішення», – наголосила лідер «Батьківщини».

Як вже повідомлялося, «Батьківщина» закликала створити в новому парламенті коаліцію дій з новим президентом і разом зробити все, щоб вже за 100 днів кожен українець відчув зміни.

Попередня

Тернопільська делегація взяла участь в XIV з’їзд партії ВО «Батьківщина»

Наступна

«Батьківщина» висунула кандидатів на мажоритарні округи Тернопільщини