[an error occurred while processing the directive]

Василь Деревляний: “Наша сила в єдності, яку ми вже 20 років демонструємо, підтримуючи партію «Батьківщина»”

Василь Деревляний, голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина», перший заступник голови Тернопільської обласної ради:

«Вибори – це черговий рубіж, який допомагає подолати зневіру і розчарування. Не треба недооцінювати чи ігнорувати процес волевиявлення, бо байдужість – перший наш внутрішній ворог.

Наша сила в єдності, яку ми вже 20 років демонструємо, підтримуючи партію «Батьківщина» (9 липня партії «Батьківщина» виповнилося 20-ть років).

Схід і Захід – різні, так історично склалося. Але нас об`єднує одна земля і одна політична сила – «Батьківщина», якій довіряють люди абсолютно у всіх куточках нашої держави. Я вірю, прийде той час, коли нас об`єднає історична правда, мова та добрі традиції українського народу.

Юлія Тимошенко – єдиний політик, якій вдалося згуртувати націю. Її не даремно називають «провідником» обох Майданів – Помаранчевої революції і Євромайдану. Саме за це її обзивали, нищили як політика.

Ви шукаєте нові обличчя, щоб щось змінилося в країні? Не дуріть себе! Зміни починайте з себе! Не розпорошуйте своїх «голосів»!

Жодна країна світу, жоден народ, який себе поважає, не дозволив себе обдурювати такій кількості політичних партій, не реанімує політичних «трупів», які давно дискредитували себе.

Я зробив свій вибір давно. В партії я з 2001 року, а з 2002 очолюю Тернопільську обласну партійну організацію. Я ніколи не був політичним перебіжчиком і вас закликаю: будьте мудрими і відповідальними за крок у майбутнє своє, своїх дітей, онуків, своєї Батьківщини!

Голосуйте та агітуйте інших «за» партію «Батьківщина» – №3 у виборчому бюлетені!

Підтримайте наших кандидатів кандидатів, які мають повне моральне право стати представниками політичної еліти країни. Це люди високих моральних принципів, честі та совісті. Всі вони місцеві – жителі Тернопільщини – освічені, добропорядні, інтелігентні люди, знані в нашому краї.

Богдан Брич округ №163 (м. Тернопіль)

Вадим Боярський округ №164 (Кременецький, Лановецький, Підволочиський, Збаразький райони)

Петро Репела округ №165 (Зборівський, Підгаєцький, Бережанський, Тернопільський, Козівський та частинка Кременецького району)

Володимир Бліхар округ №166 (Теребовлянський, Монастириський, Бучацький, Гусятинський райони)

Роман Пахолок округ №167 (Чортківський, Гусятинський, Заліщицький, Борщівський райони)

[an error occurred while processing the directive]