• 21 Вересня, 2021

Тернопільські партійці підтримали звернення до керівництва держави, яким рішуче засудили «формулу Штайнмаєра»

Депутати Тернопільської висловили своє обурення документом, що став підсумком засідання тристоронньої контактної групи у Мінську з реалізації так званої «формули Штайнмаєра».

Фракція «Батьківщина» виступила співініціатором та підтримала даний документ.

«Ми, депутати Тернопільської обласної ради, рішуче заперечуємо спроби через реалізацію так званої «формули Штайнмаєра» розміняти перспективи Української державності на примарний мир ціною приниження країною-агресором, що знову зробить Україну частиною Росії. Закликаємо органи місцевого самоврядування Тернопільської області висловлювати свої протести проти початку капітуляції. Підтверджуємо готовність Тернопільської обласної ради та звертаємось до Асоціації міст України з пропозицією провести позачергові сесії на Майдані Незалежності або під стінами Верховної Ради України», – йдеться у проєкті звернення до керівництва держави.

Свої пропозиції щодо недопустимості реалізації згаданих документів та клопотання до Верховної Ради України  та Президента України з вимогами ряду  дій  озвучили громадські організації під час пленарного засідання 12 сесії обласної ради.

 

Попередня

«Батьківщина» вимагає референдум щодо землі і подає відповідні законопроєкти, – Юлія Тимошенко. ВІДЕО

Наступна

Як не зруйнувати Україну?