• 8 Грудня, 2021

Іван Крулько: Боснійський сценарій для України – це шлях до знищення її державної незалежності

Україні не можна йти боснійським сценарієм досягнення миру на Донбасі, бо він веде до знищення її державної незалежності.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ток-шоу «Важlive» на телеканалі «НАШ».

Народний депутат вважає, що для досягнення будь-якого політичого процесу на Донбасі спочатку треба забезпечити безпековий фактор: мають бути виведені російські війська з території України, прикордонники повинні стояти на українсько-російському кордоні,  має бути відновлена дія українських законів та Конституції України на території, що була під окупацією.

«Реалізації будь-яких формул, а це має бути українська формула, можлива тільки  тоді, коли буде забезпечений безпековий фактор. Він полягає у тому, щоб був контроль над кордоном з РФ. Тоді можна буде перейти до політичного процесу. Все інше – шлях до втрати державної незалежності», – зауважив  Крулько.

Парламентарій також нагадав про небезпеку для України: «Путін хоче, щоб Україна стала в повній мірі «fail state» і  не відбулась. Зараз він  намагається реалізувати свій сценарій: почати контролювати нашу зовнішню політику  –  і поставити хрест на наших європейських устремліннях».

Попередня

Юлія Тимошенко: Земля та стратегічна власність мають залишатися в руках українців і використовуватися для розвитку нашої країни

Наступна

Спрощенців-ФОПів звільнять від штрафів: Комітет підтримав поправку Юлії Тимошенко