• 18 Травня, 2021

Тернопільська обласна організація ВО «Батьківщина» висунула кандидатів на місцеві вибори

Партія «Батьківщина» презентувала єдину команду кандидатів на вибори до місцевих органів влади на Тернопільщині, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

77 делегатів з усіх куточків області, а також запрошені, представники ТВК та ЗМІ взяли участь та провели XVI конференцію Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина».

«Ми створили команду, команду сильних, гідних, достойних людей. Під час формування списку, у 90% випадків, людям не було важливо під яким номером вони будуть йти. Це і є командна робота, коли кожен розуміє, що в єдності наша сила. Команда має перемогти!», – наголосив головуючий конференцією, очільник Тернопільської обласної парторганізації Василь Деревляний.

За його словами, «Батьківщина» працювала та працюватиме для того, щоб відновити довіру людей до політиків, до представників влади.

«Нашій партії – 21 рік, переважну більшість з них ми працюємо в опозиції, в опозиції до владних антиукраїнських режимів. Ми завжди були на вашій стороні (на стороні простих українців), а не на стороні товстосумів олігархів, їх представників на місцях. Люди – понад усе! Люди мають припинити розчаровуватися в політиках. Ми йдемо, щоб продовжувати працювати для відродження сіл, селищ, міст, області та України. Йдемо, щоб боронити українську землю, її суверенітет», – пояснив Василь Деревляний.

Лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко привітала учасників засідання, завдяки аудіозв’язку.

«Ми пройшли з вами пліч-о-пліч довший шлях опозиційної боротьби. Хоч в опозиції, але ми творили сучасну історію на Майданах у всіх куточках нашої держави. Дякую вашій політичній команді, бо ви ніколи не обмінювали патріотизм на гроші. Дякую за надійну підтримку, за віру, особливо Василю Тимофійовичу, який увібрав любов до України, до свого краю, напевно, ще з молоком матері. Ви – сильна, потужна команда! Я в Вас вірю!», – заявила лідер партії.

Представник духовенства поблагословив захід та кандидатів, висунених партійною організацією.

«Партій багато, а Батьківщина одна. Це гарні слова, які хтось колись сказав. Приємно бачити в цьому залі таких поважних людей. Ви маєте важливу місію: засіяти любов. Багато вже було політиків, які не виправдали сподівань, але не нам їх судити, Бог розсудить. У вас є всі задатки, щоб зробити ті перші кроки до добра. Досвідчені мають допомогти, підтримати молодих, підказати, направити. Вже час починати від малого до великого!», – звернувся до учасників конференції Тернопільської обласної парторганізації «Батьківщина» Високопреосвященніший Тихон Архієпископ Тернопільсько-Бучацький Української православної церкви.

Представницькі списки кандидатів в депутати від команди партії ВО “Батьківщина”:

До Тернопільської обласної ради (територіальний виборчий округ № 2 -місто Тернопіль):

Деревляний Василь Тимофійович – перший заступник голови Тернопільської обласної ради, голова Тернопільської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Бугай Іван Тарасович – полковник, воїн АТО, начальник Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку.

Шелеп Іван Васильович – директор-художній керівник Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки.

Притула Оксана Богданівна – адвокат, старший партнер адвокатського об’єднання «Арбітріум груп».

Стефанчук Наталія Віталіївна – голова громадської організації «Планета вільних людей» Віцепрезидент громадської організації «Ділові українські жінки» в Тернопільській області.

Полікарпова Ольга Сергіївна – переселенка з Донецька. Кандидат економічних наук, підприємець, голова ОСББ «Тролейбусна 4 В».

Маслій Богдан Ярославович – виконуючий обов’язки завідуючого відділом інтервенційної радіології комунального некомерційного підприємства «Тернопільська університетська лікарня» Тернопільської обласної ради.

Гармановська Ірина Михайлівна – підприємець.

Зюбровський Анатолій Петрович – голова спеціалізованої міжрайонної онкологічної МСЕК Тернопільського обласного центру медико-соціальної експертизи.

Галич Оксана Василівна – лікар акушер-гінеколог І категорії комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» Тернопільської обласної ради.

Бочан Любов Олегівна – головний експерт з неврології Тернопільської області, завідуюча другим відділенням неврології Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні – лікар вищої категорії.

Марків Наталія Василівна – генеральний директор Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання.

Репка Борис Данилович – директор-художній керівник Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Г.Шевченка. Заслужений працівник культури України.

 

До Тернопільської міської ради:

Сліпченко Микола Вікторович – директор ТОВ «Дентал Депо Тернопіль», голова тернопільської міської організації ВО «Батьківщина».

Бицюра Леонід Олексійович – заступник міського голови Тернополя.

Матвійчук Оксана Михайлівна – учасник бойових дій на Сході України, парамедик, громадська активістка.

Лупійчук Сергій Ігорович – генеральний директор ПП «Агата-буд».

Полікарпова Ольга Сергіївна – кандидат економічних наук, доцент, голова ОСББ, переселенка з Донецька.

Мазепа Андрій Вячеславович – керівник відокремленого підрозділу Національної федерації спортивного більярду України в Тернопільській області, підприємець.

Вересюк Юрій Павлович – директор ПП «ТернопільКомСервіс», підприємець.

Гелецька Ірина Олександрівна – заступник директора з навчальної-наукової роботи та міжнародного співробітництва Галицького коледжу ім. В.Чорновола.

Геряк Світлана Миколаївна – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології №2 Тернопільського національного медичного університету ім.І.Я.Горбачевського.

Брич Богдан Васильович – в.о. старости села Гаї Шевченківські Тернопільського району.

Попередня

Щиро вітаю колектив редакції радіо «ТОН» з 24-тим Днем народження!

Наступна

Партія “Батьківщина” висунула Леоніда Бицюру на посаду очільника міста Тернополя