• 11 Квітня, 2021

Звернення Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина». Документ.

Шановні жителі Тернопільщини! В неділю, 25 жовтня більшість з Вас зігнорували процес волевиявлення.  Друзі, якщо ви думаєте, що на виборах перемагають чи програють партії, політики – дуже помиляєтеся! Це поразки і перемоги кожного з нас, наших сіл, міст, нашої країни вцілому.

Ті жителі Тернопільської області, які на цих виборах за 600-1500 грн. продали свій голос – продали завтрашній день своїх дітей та онуків та всіх нас! Ви продали свою землю, свої надра, Майдани, пам’ять про загиблих Героїв Небесної сотні та війни на Сході України. Ви більше не маєте людського та морального права називатися українцями! В ОУН-УПА таких зрадників розстрілювали б.

Ми вдячні краянам, які прийшли на вибори і зробили свідомий, зважений вибір. З прикрістю повідомляємо, що чимало Ваших голосів були сфальшовані. Окремі представники націоналістичної партії, зрадивши патріотичну ідеологію, мораль та Ваш вибір, зробили послугу партії відомого олігарха «За майбутнє». Таким чином змінюється націоналістична ідеологія на ліберально-олігархічну, як наслідок: продається Тернопільщина в приватні руки олігархів та їх ставлеників на місцях. За кілька днів в міській ТВК відсоток підтримки «За майбутнє» змінився з 3,5% до 5,1 %. Повірте, це відбулося не в результаті чесного підрахунку, а в результаті брудного та нахабного фальшування.

Звертаюся до всіх силових, правоохоронних структур краю: ви зобов’язані вжити невідкладних заходів для притягнення до відповідальності політиків та членів ДВК, причетних до фальсифікацій та порушень виборчого законодаства на Тернопільщині.

Сьогодні я закликаю всі українські політичні сили, які проходять до Тернопільської обласної ради – згуртуватися та створити більшість без партій антиукраїнського спрямування! Маємо спільно разом працювати для розвитку та на захист Тернопільщини, її жителів.

29 жовтня 2020 р.

 

З повагою,

 голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина»

Василь Деревляний   

Попередня

Ми це зробили!

Наступна

Фракція “Батьківщина” ініціює позачергове засідання сесії Тернопільської облради з приводу необгрунтовано завищених тарифів на ЖКГ