• 11 Квітня, 2021

Людям потрібні крила

Ми всі приходимо окрилені у цей світ. Крила потрібні, щоб творити й любити, допомагати і співчувати. Часто життєві труднощі нарощують нам панцир нерозуміння та зв’язують крила путами буденності.

Крила повертаються лише до справжніх, кому немає чого приховувати, кому не соромно за вчинки, кому є чим гордитися та поділитися…

З честю та повною відповідальністю знайомлю Вас з повністю оновленою командою «Батьківщини»! Надійною командою справжніх професіоналів, які йдуть у політику з відкритим серцем та чистими помислами.

У нашій команді переплелися безсонні ночі людей власної справи, вибухи та біль війни, турбота про молодь та старших; мудрість та енергія; бажання творити і будувати; прагнення служити іншим. Важко підібрати слова, яким повірять. Обіцяти – легко, ще легше – не дотримуватися обіцянки. Але ми – інші! Ми – ваші рідні люди, друзі, сусіди, ваша однодумці!

Як і кожен з Вас, ми любимо це місто, наше Файне місто Тернопіль. Ми тут живемо і хочемо тут виховувати наших дітей та онуків.

Час – це той ресурс, яким ми платимо за наше життя. 5 років – це так довго в межах життя людині – і «крихта» у 480-річній історії міста.

Дозвольте нам використати наступних 5 років на благо Тернополя та тернополян!

Підтримайте команду партії «Батьківщина» до Тернопільської міської ради та кандидата на посаду міського голови Тернополя Леоніда Бицюру (№2 у виборчих бюлетенях).

Ми віримо у ваш вибір та наші можливості!

Микола Сліпченко,

Голова Тернопільської міської організації

партії ВО «Батьківщина»

Попередня

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» надала владі алгоритм захисту від КОВІД. Тепер справа за президентом та урядом

Наступна

Ми це зробили!