• 2 Липня, 2022

«Батьківщинівці» взяли участь у святкуванні Дня селища

У неділю, 19 вересня, Мельнице-Подільська селищна територіальна громада святкувала. На Дні селища побував і голова обласної організації «Батьківщини» Степан Горуц з однопартійцями.

«Незважаючи на холодну й дощову погоду, в місцевому парку було по-родинному тепло, – ділиться враженнями Степан Горуц. – Мені й друзям-однопартійцям довірили дегустувати страви української кухні, приготовлені руками місцевих господинь із сіл, котрі входять у громаду. Ох і важка була ця праця, чесно вам скажу! Бо несмачної їжі не було, вражала й презентація кожного намету. Звичайно ж, переможців і переможених у цьому конкурсі бути не могло, адже всі дуже старалася і намагалися показати себе на всі «сто».

Степан Горуц привітав присутніх зі святом й передав вітання від лідерки партії Юлії Тимошенко, від себе особисто та від усієї команди тернопільської «Батьківщини». «Щиро дякую за запрошення голові громади Володимирові Васильовичу Боднарчуку, команді місцевої «Батьківщини». Дякую за теплий прийом і гостинність!», – звернувся він зі сцени до гостей свята.

Попередня

Відбулася робоча зустріч голови обласного осередку із лідеркою “Батьківщини” Юлією Тимошенко

Наступна

Юлія Тимошенко назвала три кроки для розв’язання тарифної кризи