• 24 Травня, 2022

Іван Крулько: За продаж психотропних препаратів малолітнім має бути жорстка відповідальність

«Батьківщина» підтримує збільшення адміністративної відповідальності за продаж лікарських засобів малолітнім, що не досягли 14 років.

На цьому наголосив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду у сесійній залі законопроєкту №5123-1, співавтором якого він є.

За словами парламентарія, ухвалення цього законопроєкту абсолютно логічне, зважаючи, що вживання психотропних  речовин малолітніми  особами через вільний їх відпуск в аптеках стало серйозною проблемою в Україні.

«Фармацевти мають розуміти свою відповідальність і припинити продаж лікарських засобів із наркотичними властивостями малолітнім, бо це негативно впливає на їхнє здоров’я та здоров’я майбутніх поколінь українців», – підсумував народний депутат.

Попередня

Депутати від «Батьківщини» звернулися до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я щодо доступності лікарських засобів

Наступна

Фракція «Батьківщини» в Тернопільській обласній раді підтримала звернення до керівництва держави щодо захисту білорусько-українського кордону