• 24 Травня, 2022

Депутати-«батьківщинівці» Тернопільської обласної ради прозвітували про проведену роботу

Минув рік після проведення місцевих виборів. Згідно зі статтею 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» народні обранці зобов’язані прозвітувати про свою роботу за відповідний період.

«Для нашої політичної сили питання звітності перед виборцями є не лише вимогою закону, а й проявом політичної культури та відповідальності, – каже керівник Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина Степан Горуц. – За результатами виборів ВО «Батьківщина» отримала в області представництво у 35 радах різних рівнів. Наша політична сила представлена в Тернопільській обласній раді, трьох районних радах та у 31 раді об’єднаних територіальних громад. Наші партійці очолюють чотири громади: у Борщеві, Підволочиську, Підгайцях і Білобожниці».

Першими на базі медіа-центру «Батьківщина» прозвітували депутати фракції ВО «Батьківщина» в Тернопільській обласній раді. У майбутньому такі звіти будуть регулярними, щоб підтримувати постійний зв’язок із виборцями.

Переглянути звіт можна за посиланням: https://fb.watch/9NNAmyz9DE/

Попередня

У Тернопільському медіа-центрі “Батьківщина” відбувся круглий стіл на тему «Референдум 1 грудня 1991 року і Тернопільщина»

Наступна

Іван Крулько: Мінімальна пенсія має бути не менше фактичного прожиткового мінімуму