• 25 Травня, 2022

Тернопільська районна організація ВО «Батьківщина» висунула кандидата на посаду голови Озернянської сільської ради

18 лютого Тернопільська територіальна районна партійна організація політичної партії ВО «Батьківщина» провела збори, на яких висунула кандидата на посаду Озернянського сільського голови.

Голова Тернопільської районної організації ВО «Батьківщина» Ольга Колос запропонувала присутнім кандидатуру секретаря Озернянської сільської ради Назара Романіва. Присутні одноголосно її підтримали.

 

Згодом керівники Тернопільської «Батьківщини» представили громадськості кандидатуру Назара Романіва під час його звіту за пророблену роботу, який відбувся в приміщенні Озернянського будинку культури.

 

«Впевнена, що Назар Віталійович – це та людина, яка зможе зробити для своєї громади багато добрих справ, адже він тут виріс, тут проживає його родина. Щиро вірю, що взявши на себе таку важку і відповідальну місію, адже сьогодні не просто в умовах дефіциту коштів, нестабільності соціально-економічної ситуації в державі, йому вдасться повернути вашу віру в те, що влада на місцях справді може змінити життя громади на краще», – звернулася до присутніх Ольга Колос.

Підтримати кандидата завітав народний депутат України, заступник голови фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Сергій Соболєв.

«Поспілкувавшись з Назарем, я зрозумів, що, незважаючи на свій вік і невеликий досвід роботи, він дуже добре розбирається в законодавстві, знає відповіді на всі ключові запитання, як повинна розвиватися громада, – зауважив Сергій Владиславович. – Такі молоді люди, як Назар, – це впевненість у тому, що наша держава розвиватиметься у правильному напрямку».

Вибори голови Озернянської сільської ради відбудуться 27 березня 2022 року.

 

Біографічна довідка:

Назар Віталійович Романів народився 15 жовтня 1999 року в с. Озерній Тернопільського району. Освіта – вища.

Обіймає посаду секретаря Озернянської сільської ради.

Попередня

Народний депутат ВО «Батьківщина» Сергій Соболєв зустрівся з підприємцями Тернопільщини

Наступна

«Батьківщинівці» Тернопільщини вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні