• 26 Січня, 2022

Відбувся Всеукраїнський форум депутатів місцевих рад

30 січня 2007 р. у Києві відбувся Всеукраїнський форум депутатів місцевих рад, проведений Блоком Юлії Тимошенко.

У Форумі взяли участь близько чотирьох тисяч депутатів з усіх регіонів України.


Всеукраїнський форум депутатів місцевих рад заявив, що БЮТ є самодостатньою політичною силою, яка в сьогоднішніх умовах повинна взяти на себе політичну відповідальність і діяти самостійно. „Ми жодного разу не зрадили. Ми жодного разу не відступилися від своїх принципів. Історія переговорів з нашими партнерами по політичній коаліції – це історія нашої абсолютної толерантності. Ми пропонували спільну консолідовану роботу в інтересах Української держави, але в результаті отримали Універсал і Януковича ”, – сказала у своєму виступі Юлія Тимошенко, наголосивши, що час безплідних переговорів минув, і сьогодні єдиним союзником Блоку залишається народ України. „Ми не закликаємо об’єднуватися, ми пропонуємо тільки приєднуватися до нас”, – сказала лідер БЮТ.


Всеукраїнський форум депутатів місцевих рад категорично заявив про жорстоку опозицію Блоку Юлії Тимошенко до антикризової коаліції і до уряду Януковича. Демократія і тоталітаризм не можуть мати нічого спільного. Блок Юлії Тимошенко виступає проти мафії, тоді як клани при владі втілюють цю мафію. БЮТ виступає за розділення влади і бізнесу, а вони, по суті, є об’єднанням влади і капіталу.


Учасники Форуму категорично вимагають розпуску Верховної Ради України. Народ України на парламентських виборах віддав більшість своїх голосів демократичним силам, і Верховна Рада, яка ревізувала вибір людей, не має права представляти інтереси народу.


Наступна мета БЮТ – Нова Конституція України. Перша Конституція України – дала Україні Кучму, друга Конституція і так звана політична реформа віддала владу кланам і повернула країну до хаосу. Третя Конституція, яка вже сьогодні пишеться найкращими юристами України у складі професійної робочої групи, сформованої Блоком Юлії Тимошенко, мусить нарешті повернутися до людей, до громадян України.


Депутати місцевих рад підтримали позицію фракції БЮТ щодо голосування за Закон про Кабінет міністрів, оскільки це голосування відбувалося не для Януковича, а для свого Уряду, який вже скоро прийде до влади в Україні.


Всеукраїнський форум депутатів місцевих рад звертається до Президента України з рекомендацією підтримати запровадження імперативного мандату, відсутність якого сьогодні створює умови для корупції в представницьких органах місцевого рівня. Саме імперативний мандат має покласти край розкраданню земель, шахрайству з комунальним майном, торгівлю посадами і власністю місцевих громад.


Всеукраїнський форум депутатів місцевих рад підтримав політичну мету Блоку Юлії Тимошенко здобути 51% голосів виборців в Україні. „Це не мрія, а керівництво до дії”, – заявила на Форумі лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

Попередня

Звернення Юлії Тимошенко з нагоди Дня пам\’яті Героїв Крут

Наступна

Працюємо із зверненнями