• 24 Травня, 2022

Микола Томенко: Верховна Рада України ухвалить Закон про організацію та проведення в Україні «Євро-2012»

Підсумовуючи результати громадського обговорення урядового законопроекту «Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні», заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко висловив переконання у тому, що відповідний Закон щодо проведення «Євро-2012» буде ухвалений парламентом у необхідні терміни.

«Цей законопроект обов’язково буде прийнятий, аби виконати вимоги Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) щодо проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу у нашій країні», – зазначив Микола Томенко.


Під час слухань було висловлено ряд застережень стосовно необхідності зміни чинного законодавства в частині візового режиму, митних процедур, інтелектуальної власності, механізму продажу квитків на змагання тощо. Крім того, Микола Томенко запропонував уточнити економічне обґрунтування даного законопроекту, в якому передбачений дохід державного бюджету у розмірі 456 мільйонів гривень, що є досить незначною сумою в порівнянні з прибутками інших європейських країн, які раніше проводили такі заходи.


«Тому законопроект про організацію та проведення в Україні «Євро-2012» необхідно невідкладно приймати у першому читанні, уточнивши майбутні джерела і розміри прибутків, які отримає Україна від проведення цього чемпіонату, а потім – перед прийняттям Закону у другому читанні і в цілому – детально доопрацювати його за участі профільного комітету, Кабінету Міністрів та експертів», – підсумував заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко.

Попередня

Читайте в „Нашій Батьківщині”

Наступна

Від сесії до сесії