• 26 Січня, 2022

Мешканці будинку на вулиці Коновальця в Чорткові повернулися у свої квартири

4 серпня 2006 року, принесло багато неприємностей і незручностей, як мешканцям, так і міській владі та набула широкого розголосу на теренах області. Через обвал верхньої частини зовнішньої стіни будинку орієнтованою площею 15 м кв., впали три балкони 5, 4, 3-го поверхів. Відразу ж, розпорядженням міського голови, була створена робоча комісія у зв’язку з аварійною ситуацією. Проте для проведення усього комплексу робіт, необхідна була технічно-будівельна експертиза, виготовлення проекту та кошторису…

Друга половини січня принесла приємний подарунок мешканцям будинку № 4 на вулиці Коновальця. Вони через півроку повернулися додому.


На сьогодні ПП „Житло”, на балансі якого з 13.11.2004 року знаходиться цей будинок, здійснило реконструкцію будинку, аби запобігти подальшому руйнуванню. Демонтаж вікон та балконних дверей, заміна метало пластикових вікон, встановлення металевих конструкцій, риштування, фасад, набрис, побілка квартир, встановлення підвіконників…Комплекс робіт, вартістю 163 тисячі гривень, проведено за кошти перераховані з міської казни.


До ремонту     


Після ремонту 


 


За матеріалами газети „Ратуша” від 16 лютого 2007 року

Попередня

Геть «лапи» від «Комбайнового»!

Наступна

Дорогу на Граничній в Чорткові обіцяють відремонтувати вже цього року