• 2 Липня, 2022

Тимошенко запевняє, що після виборів між БЮТ і НУНС не буде суперечок за посади

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко запевняє, що після дострокових парламентських виборів між представниками демократичних сил не буде жодних суперечок щодо призначення прем’єр-міністра.

Про це вона заявила на прес-конференції у Тернополі в середу, 22 серпня.


За словами Юлії Тимошенко, впевненість у цьому їй дає підписана між “Нашою Україною” та БЮТ коаліційна угода про спільну роботу в опозиції.


“Такий документ підписаний, він живе нормальним життям. У ньому ми передбачили великий розділ, присвячений всім позиціям щодо створення коаліційної влади. Тому жодних суперечок бути не може”, – наголосила Тимошенко.


За її словами, в угоді чітко вказано, що та сила, яка серед партій демократичного спрямування візьме перше місце на позачергових виборах, й запропонує кандидатуру на посаду прем’єр-міністра. “Всі інші посади, як і відповідальність, діляться на паритеті”, – додала Тимошенко.


Для втілення цієї угоди в життя, на думку лідера БЮТ, за умови перемоги демократичних сил на виборах достатньо буде одного дня. “Якщо, звісно, не буде подвійної гри”, – зауважила Юлія Тимошенко.


Разом з тим, за словами Тимошенко, на підсвідомому рівні вона не виключає повторення ситуації зі створенням широкої коаліції.


Однак, за її словами, “я не хочу в це вірити, що ці люди знову домовляться”.


Між тим, як сказала Юлія Тимошенко, “цьому є запобіжник. Ми всій партійній команді поставили чітке завдання – поборотися, щоб взяти 226 місць в парламенті”. “Тоді я знатиму, що національна коаліція буде створена за кілька годин”, – запевнила лідер БЮТ.


Вона також заявила, що якщо широка коаліція таки буде створена, то БЮТ, незалежно від того, скільки отримає місць у парламенті, піде в опозицію.


За матеріалами УНІАН


 

Попередня

Блок Юлії Тимошенко готує фільм про українських заробітчан за кордоном

Наступна

Іванівчани хочуть бути найкращими