• 5 Грудня, 2021

Президент підтримує проведення конституційного референдуму, – Юлія Тимошенко

Президент України Віктор Ющенко поділяє концепцію проведення конституційного референдуму, питання, які виносяться на референдум, і вважає, що для того, щоб нова Конституція в Україні стала реальністю, такий референдум потрібен.


Про це Юлія Тимошенко заявила у четвер на брифінгу для преси, коментуючи свою сьогоднішню зустріч з Президентом.


На думку Юлії Тимошенко, «Президент був певним чином дезінформований юристами, які коментували ці питання відносно того, що референдум не може пройти по термінам одночасно з достроковими парламентськими виборами».


Крім того, за словами Юлії Тимошенко, «Президента невірно інформували про те, що питання, які ставлять на референдум, так чи інакше не відповідають Конституції або законам України».


«Ми домовилися, що наша команда, на чолі зі мною, проведе ще одну зустріч з членами ЦВК, пояснить нашу правову позицію», – сказала лідер БЮТ.


Також Юлія Тимошенко вважає, що лише суд може поставити крапку у цій справі. «Єдине прохання – не затягувати вирішення цього питання, щоб не втратити можливість проведення одночасно дострокових виборів і референдуму», – сказала вона.


«Якщо частина політичних сил в Україні, які сьогодні в кишені тримають ЦВК, заблокують нам проведення всеукраїнського референдуму одночасно з достроковими виборами, ми все одно проведемо цей референдум після дострокових виборів», – наголосила лідер БЮТ.


Юлія Тимошенко також повідомила, що ініціативні групи по проведенню всеукраїнського референдуму створили більше півмільйона людей – це майже 800 ініціативних груп, і що всі документи передані в Центральну виборчу комісію.

Попередня

Юлія Тимошенко зустрілася з головою місії ОБСЄ по спостереженню за виборами

Наступна

Олексій Шандрук: «Хоч Україна вийшла із села, чиновники соромляться своєї батьківщини»