• 9 Грудня, 2021

«За БЮТ не голосуйте, тому що він не приймає участі у виборах», – закликали виборців члени ТВК

Суди не скасовували постанову Верховної Ради про відміну проведення виборів до Тернопільської обласної ради.
Про це сьогодні на брифінгу заявив народний депутат від БЮТ Сергій Подгорний.

«Все, що є в цих рішеннях, воно стосується виключно діяльності ТВК та інших організаторів виборів. Там немає жодного слова про постанову Верховної Ради України», – сказав він.


«Більше того, псевдовибори, які були вчора проведені, увесь цей фарс був проведений Територіальною виборчою комісією, яка втратила свою легітимність після того як обласна рада її розпустила та утворила іншу комісію», – сказав Сергій Подгорний.


За його словами, «під тиском були скликані в усіх районах всі сільські та селищні голови, і вони були зобов’язані привезти з собою членів дільничних комісій для того, щоб начебто отримати бюлетені. Це також грубе порушення виборчого законодавства».


«Я сам особисто був в декількох районах, зустрічався з главами райдержадміністрацій, і на питання «Чому Ви це робите?», відповідь була одна: «У нас є розпорядження обласної адміністрації», – сказав Сергій Подгорний.


Ще одним суттєвим порушенням Сергій Подгорний назвав процедуру видачі бюлетенів: «Бюлетені вивозили лише на трьох машинах, хоча є 18 районних ТВК, і в кожне ТВК повинна була їхати окрема машина у супроводі співробітників МВС. Цього також не було зроблено», – сказав він.


Крім того, Сергій Подгорний зазначив, що під час голосування йшла агітація за кого не голосувати, що також є грубим порушенням законодавства: «На більшості дільниць члени ТВК, видаючи виборцям бюлетені, казали: «За БЮТ не голосуйте, тому що він не приймає участі у виборах», – повідомив він.

Попередня

БЮТ не визнає факту виборів до Тернопільської обласної ради

Наступна

Звернення