• 19 Січня, 2022

Ініціатори виборів почали розраховуватися за «демократичні» волевиявлення на Тернопільщині

Першою ластівкою у процесі з відбілення «демократичних, об’єктивних» результатів виборів до Тернопільської обласної ради стало кадрове призначення «вищих світу цього».

Ціною «хеппі енду» волевиявлення на Тернопільщині, виступила посада заступника Глави Секретаріату Президента України – Представника Президента України у Верховній Раді України, на яку, указом Президента України від 24 березня, призначено голову Комітету виборців України Ігоря Попова.


Це свідоме дезертирство перед сотнями тисяч людей, перед їхніми національними інтересами, їхньою свободою та вірою. Наруга над вічним символом незалежності українців – державним гербом, який десятки літ є уособленням найціннішого, ВОЛІ народу.


Людина, яка призначена захищати право на волю виборця, зрадницьки продала його в обмін на можливість примітивного самовираження, чергову реалізацію своїх матеріально-фінансових амбіцій.


Зробивши ставку на свободі «слова» жителів Тернопільщини, Попов  отримав посаду, натомість, залишив поприще розбрату та гіркої влади.


Зламано духовну єдність в серцях людей, їх віру. «Продано» право на гідне місцеве самоврядування, на висловлення власної думки, право на можливість відстоювати законні інтереси.


http://h.ua/story/183582/


 

Попередня

Блок Юлії Тимошенко не голосуватиме за внесену фракцією КПУ постанову про початок процедури імпічменту

Наступна

Якщо в усіх бідах України винна Тимошенко, тоді за що в цій країні відповідає Президент?