• 2 Липня, 2022

Христос Воскрес! Дорогі мої, рідні!

Від щирого серця вітаю Вас зі світлим святом Воскресіння Христового!
Великдень – свято свят, торжество торжеств. В ці дні, очікуючи на Боже благословення, ми відчуваємо радість і натхнення, віримо у вічне життя і перемогу добра над злом.

Незважаючи на ті труднощі та проблеми, які сьогодні турбують кожного українця, все ж таки, хай не буде у наших серцях місця зневірі, відчаю і недобрим помислам, нехай вони  оминають кожного з нас, незалежно від обставин і життєвих суєт. Вірю, що  свята Паска зміцнить наш дух, додасть нам сили успішно подолати будь-які кризи і випробування.


У це світле свято, просячи Божого покровительства для своїх родин, помолимося за своїх близьких, відпустимо образи і примножимо добро у наших серцях.


Хай у Ваших родинах панує мир, спокій і затишок. Бажаю, щоб світлий зміст Христового Воскресіння – перемоги над темними силами – щодня наповнював Ваше життя і життя нашого народу.  


Христос Воскрес!


Юлія Тимошенко

Попередня

Щиро вітаю Вас, шановні краяни, із Великоднем!

Наступна

Уряд Юлії Тимошенко продовжує роботу по впровадженню високих технологій Японії в українську промисловість від грандів високих технологій – двох лідируючих світових корпорацій з Японії