• 5 Грудня, 2021

Микола Томенко виконав свою обіцянку перед маленькими тернополянами

25 травня з візитом у Тернополі побував заступник Голови Верховної Ради, народний депутат від фракції Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко.

Знаний гість відвідав обласну комунальну середню спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, що на вулиці Братів Бойчуків, вихованці якої підготували з цього приводу спеціальні концертні номери. Разом з головою Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Василем Деревляним Микола Володимирович розрізав символічну червону стрічку на знак відкриття у школі тренажерного майданчика.Варто нагадати, що перебуваючи в цьому закладі ще на початку року, пан Томенко пообіцяв спортивний майданчик з тренажерами для дітей, хворих на ДЦП. При цьому народний депутат відзначив, що «найкраща допомога Україні – це допомога дітям». Тому він «щасливий від того, що виконав обіцяне».До речі, як зізнався згодом у приватній розмові Микола Володимирович, маленька іконка, яку подарували йому учні школи-інтернату на початку року, завжди стоїть у нього на письмовому столі як спомин про тих, хто по-своєму щасливий, але хто постійно потребує уваги й опіки.


Народний депутат також взяв участь у своєрідних спортивних змаганнях з настільного тенісу, організованих дітлахами закладу. Пізніше він нагородив кращих спортсменів подарунками.Вихованці школи-інтернату, у свою чергу, подарували гостеві медаль, назвавши його «почесним учнем» їхнього закладу.Опісля пан Томенко завітав до національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Там він прочитав для студентів-філологів лекцію на тему «Микола Гоголь як історик України».

Попередня

Тернопільська міська організація «Батьківщина» та Тернопільська обласна МГО ВМГО «Батьківщина молода» долучилися до святкування Днів Європи в Україні, організоване Тернопільською філією Європейського університету

Наступна

Німецька вечірка по-Тернопільськи