• 20 Січня, 2022

Привітання Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з нагоди свята Трійці

Дорогі друзі!

День Святої Трійці – одне з найулюбленіших і найшановніших свят українського народу. У нас, за прекрасною традицією, підлоги храмів прикрашають свіжоскошеною травою, а ікони увінчують гілками дерев.


Це зелене свято український народ відзначає з давніх-давен. Навіть в лихі часи атеїстичної боротьби, люди святкували П’ятидесятницю. Це свято – ще одна згадка про велику жертву Сина Божого в ім’я любові до людей, бо свято Трійці припадає на п’ятидесятий день по Воскресінні Христовому.


Саме цей день є днем утворення вселенської апостольської Церкви. На знак пам’яті про незбагненну подію: зішесття Святого Духа на апостолів, коли вони отримали благословення нести слово Христове.


Для мене Свята Трійця – це символ відповідальності перед Богом і власним народом. Воно асоціюється також із запахом пахучих трав і піднесеним настроєм, у пам’яті кожного постає дивовижна «Трійця» Андрія Рубльова.


Я впевнена, що наша земля, благословенна з київських круч апостолом Андрієм Первозванним, розквітне, а держава, де живе такий працелюбний і мудрий народ, стане міцною та заможною.


Бажаю вам у цей світлий день добра та злагоди, людського щастя та Божого благословення. Нехай віра та любов допомагають вам долати всі труднощі.


 


З повагою


Прем’єр-міністр України                                  Юлія ТИМОШЕНКО

Попередня

Представники Тернопільського БЮТ організували справжнє свято для дітей з малозабезпечених сімей

Наступна

Заява Прем’єр-Міністра України Юлії Тимошенко стосовно політичної ситуації