• 2 Липня, 2022

ПРИВІТАННЯ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дорогі українці!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Конституції України!


Україна завжди вміла і любила святкувати. Так само, як і працювати. Єдине, чого не вистачало нам впродовж віків у реєстрі знаменних дат – це справді державних свят, які б засвідчували істинну волю та незалежність України. День Конституції – саме таке свято!


Звичайно, наша Конституція недосконала, вона потребує доопрацювання та переробки, її критикують, нею часто невдоволені, і це справедливо. Але я хочу, щоб ми не забували, що саме такими документами стверджується незалежна Україна. І тому ми ставимося з повагою та шаною до нашого Основного Закону.


Я впевнена, що все в нашій країні буде добре. Бо ми велика держава і сильна нація. А конституційні традиції України налічують кілька століть. Адже, як стверджують історики, навіть знаменита Конституція США писалася за принципами та ідеями першої Конституциї України Пилипа Орлика.


Я вітаю Вас! Бажаю успіхів у праці, натхнення, завзяття та бадьорості. Хай буде мир, спокій, злагода та затишок у вашій родині, так само як і в нашій великій, прекрасній і неповторній, одній у світі Україні!


 


З повагою


Прем’єр-міністр України                                              Юлія ТИМОШЕНКО.

Попередня

ВІТАННЯ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО З ДНЕМ МОЛОДІ

Наступна

Громадські приймальні БЮТ захищають права людей